Zaječice – Neveklov “B” 1:1

Vstup do nové sezony obstaral domácí zápas proti Neveklovu, který se horkotěžko scházel k prvnímu zápasu. Dorazil tak v těsném počtu 12 hráčů s pár posilami z “A” týmu. Bohužel (možná bohudík) si volno vybral i delegovaný rozhodčí, a tak se píšťalky ujal Bártič.

První poločas nabídl poměrně hodně šancí na obou stranách. První neuspěl tváří v tvář brankáři Tomáš Hruška, poté Šroub rozezvučel břevno a do třetice skóroval soupeř z ofsajdu. Druhou branku, dle mého z mnohem očividějšího ofsajdu, však už rozhodčí uznal.

Ve druhém poločase bylo viditelné, že soupeř nemá žádné hráče na střídání, zatímco nedobrovolné střídání na straně domácích hru oživilo. Na střídačce se tak v jednu chvíli objevili tři zranění hráči. Tlak Zaječic se sice postupně stupňoval, ale nebezpečné situace před brankářem nikterak nepřibývaly. Gól na konečných 1:1 nakonec padl poté, co brankář neudržel jednoduchou střelu a mládě balon donesl na pupku do branky.

Zaječice tak opět nedokázali vyhrát úvodní zápas sezony a ztratili cenné dva body.