Lešany – Zaječice 3:1

V prvním utkání v pozici hostů se ukázali fotbalisté Zaječic na půdě Lešan, kde mají dlouhodobě jedno z nejhezčích hřišt a nejbláznivější fotbalisty.

V tomto směru se držel i celý zápas. Lešany hrály velmi tvrdě zároveň však kritizovali sebemenší faul, který byl zapískán proti domácímu celku. Je až s podivem, že za tolik řečí dostali jen jednu žlutou. Ale k samotnému fotbalu.

Utkání se drželo ve vyrovnaném duchu. Domácí celek měl sice více ze hry, ale do vážnějších příležitostí se nedostával. Zaječice sice párkrát zahrozili, ale do žádné “tutovky” se za první polovinu nedostal žádný celek. První gól přesto padl ještě v prvním poločase, kdy musel tahat ze sítě povedenou střelu z hranice vápna.

Druhý poločas ale bylo vidět, kdo má větší fyzičku. Domácí tým se dostával stále do většího tlaku, který vyvrcholil v 70 minutě první brankou. Bohužel další gól na sebe nenechal dlouho čekat a pět minut před koncem domácí strhli vítězství na svoji stranu. Poslední gól v nastavení padl spíše z důvodu flustrace a rezignace hostujících hráčů v poslední minutě nastavení.