Zaječice – Pecerady 3:3

Ve čtvrtém domácím zápase přijeli v prodlouženém víkendu do Zaječic fotbalisté z Pecerad. Na sestavách se delší volno podepsalo víc než dosti, protože oba celky měly plnou hlavu práce vůbec s tím, aby se sešly v plném počtu. To se nakonec povedlo a zápas mohl začít v 22 hráčích.

K překvapení i domácích hráčů první branka padla za záda brankáře z rohového kopu, který si do branky kopl obránce hostů. Radost mohla být záhy o to větší, kdyby se proměnila penalta na 2:0. Bohužel bídně kopnutý pokutový roh byl ihned potrestán a místo dvoubrankového vedení se začínalo znovu.

Druhý poločas ale začal velmi podobně. Z nenápadného rozehrání faulu se vyklubala přesně trefená rána pod břevno a Zaječice se podruhé radovali z vedení. Radost však netrvala dlouho a sporná penalta byla písknuta i na druhé straně. Tu však soupeř využil a aby toho nebylo málo, Mládě musel po druhé žluté kartě do sprchy.

Tlak hostů v posledních minutách byl výrázní a jen se čekalo, zda-li se podaří uhájit remízu. Ta však po třetí brance hostů pět minut před koncem vypadala ztracena. Naštěstí se však soupeři Zaječic zželelo, obránce hostů nasadil vlastnímu brankáři krásné housle a Tomáš Hruška v závěru zápasu zachránil bod pro domácí.