Porážka na závěr podzimu

V posledním zápase se potkaly dva celky, které měly po podzimu nejtenčí bodový příděl. V přátelské atmosféře a za studeného počasí se tak utkaly dva týmy, které si před zimou mohly aspoň trochu spravit chuť.

Zápas začali lépe hostě, kdy hlavně ve středu hřiště dobrou kombinací Costina, Luboše, Pepy a Petra dostávali soupeře pod tlak. Ten ale vyústil pouze k deseti střelám mimo branku. Poté se hra vyrovnala, domáci zlepšili hru a několikrát se dostali do zakončení. Naštěstí platilo pravidlo nedáš – dostaneš a po další zdařilé akci dal Jaegger góla. Ten byl jediný v prvním poločase.

Do druhého však už nenastoupili Vojta s Tomášem Hruškou kvůli zranění a na hře se to dost podepsalo. Domácí dostali hosty pod tlak a bylo jen otázkou času, kdy branka padne. Bohužel gólem skončila “šmudla”, která se přilepila do bláta a brankáři projela přímo pod nohou. Zaječický Hagi ale využil ojedinělou akci, přihrál Mláděti před prázdnou branku a ten opět dal větší naděje na premiérovou výhru Zaječicím. Ta ale nevydržela dlouho, obrana tlak nevydržela, dvakrát kapitulovala a zakončila podzim další porážkou 3:2.