Zaječice – Přestavlky “B” 5:2

Beznadějně poslední Zaječice v závěrečném zápase sezony měli poslední možnost získat premiérovou výhru sezony. Vylepšit si předposlední příčku v sezoně si přijel soupeř z Přestavlk. Díky několika posilám, které se doufejme přidají v další sezoně a které tento rok hráli velmi nepravidelně (někteří vůbec) však nastoupila částečně pozměněná sestava, která byla spíše vidět v letech minulých.

Na začátku nesehranost taktéž byla vidět a nejednou slušně zavařila před vlastní brankou. Série několika nepřesností v počátku zápasu pak byla dovršena zmatkem po rohovém rohu, kdy soupeř šel do vedení 1:0. I přes několik tutovek toto skóre vydrželo až do poločasu.

Do druhého poločasu pak nenastoupil zraněný Tomáš, záhy odstoupil golman kvůli zraněnému kolenu, ale to nic neměnilo na snaze zvrátit utkání na stranu Zaječic. Po vystřídání dal nově příchozí žolík jeden dotek s balonem a tečovaný balon zapadl do branky. Motivace ze vstřeleného golu se pak přenesla na celý tým a začalo se hrát prakticky jen na jednu branku. Po uníku Máci, který poté zařídil penaltu a na závěr ještě prostřelil golmana z trestnýho kopu.

Soupeř se na závěr ještě zmohl na krásnou branku, která však jen zkorigovala skóre na 5:2.

Sezona tak byla završena s celkovým počtem 6 bodů, což je nejhorší sezona za posledních 10 let (dál nemám kde hledat), ale dovolil bych si tvrdit, že se jedná i o nejmenší počet získaných bodů v historii místního fotbalu.