První výhru přinesl poslední zápas

V posledním kole dalšího nepovedeného podzimu do Zaječic zavítal lídr tabulky z Václavic, který za celý podzim ztratil pouze při dvou remízách. Prodloužený víkend však byl zárukou divoké zápletky, neboť hostům chyběl velký počet hráčů a domácí na tom nebyli o nic lépe. Suma sumárum, oba celky dorazili v počtu 11 hráčů a ani jeden celek neměl brankáře.

To se ukázala jako zásadní, kdy prvních deset minut byla přehlídka o zoufalejší zákrok brankáře. Zatímco na první i druhou branku dokázali hosté ihned odpovědět, na třetí branku v sedmé minutě už nikoliv. A než dorazil Václavicím stabilní brankář, stav byl 5:2 pro domácí. Dovolím si tvrdit, že se stabilními brankáři by padla možná jedna branka.

Druhý poločas přinesl tlak hostů, kteří poměrně brzy snížili na rozdíl jedné branky. Postupně se však tlak otupil a domácí začínali držet balon. A když už nepadla žádná branka ani po závaru ke konci zápasu, kdy byla dvakrát orazítkovaná tyč a stejněkrát vykopnut balon z čáry, bylo o první výhře rozhodnuto.