Zaječice – Jablonná 4:2

Před sezonou jsme vyhlásili dva cíle na sezonu. Klidný střed tabulky a scházení se v rozumném počtu. Těžko říci, který úkol je obtížnější. Kádr prošel obměnou, přišli 4 nový hráči a šest hráčů nás opustilo. To vše se promítlo na herním stylu. Zatímco v posledních letech nám více vyhovovaly zápasy venku, kde jsou vždy větší hřiště, letos se vrací výhoda domácího pažitu. Ten tolik nepřeje kombinacím, je více soubojový a tolik se tu nenaběhá. A tak po překvapivě snadné výhře proti Jírovicím jsme v druhém domácím zápase přivítali Jablonnou. Soupeř je jeden z celků, který bude pravděpodobně bojovat o udržení a to se už ukazuje v tabulce, kde mají po třech kolech 0 bodů. Každopádně zápas tak jednoznačný nebyl. Po jasném vstupu do zápasu, kde jsme i díky nevýraznému výkonu brankáře vedli 2:0 se hra vyrovnala. Naštěstí nás do poločasu ještě obšťastnil soupeřům obránce, který nám daroval penaltu.

Druhý poločas se ale výkony obrátili. Jablonná sice ve hře nebyla nijak lepší, ale byla mnohem nebezpečnější. Rychle snížila na 3:2 a na noze měla i vyrovnání. To naštěstí nepřišlo. Závěrečných 15 minut už bylo jen plný autů a podobného kouskování hry. Závěrečný tlak pak otupila branka na 4:2

Střelci: Robb, Robb, Jaeger, Hradil