UEFA Playmakers Disney

Máte dceru ve věku od 5 do 8 let? Chcete ji hravou formou přivést ke sportu a fotbalu? Máte jedinečnou příležitost zapojit ji do unikátního programu UEFA Playmakers!
Začínáme 21. září 2021 na hřišti v Zaječicích u Pyšel.

Program UEAFA Playmakers seznámí dívky s fotbalem prostřednictvím příběhů Walta Disneyho.

Fotbalová asociace České republiky (FAČR) odstartuje v září projekt, který by měl do budoucna podpořit ženský fotbal. Projekt UEFA Playmakers Disney vytvořila UEFA a FAČR se k němu velmi ráda připojila.

UEFA Playmakers Disney je unikátní v tom, že proškolení trenéři dívky s fotbalem seznámí prostřednictvím vyprávění a imaginární hry s použitím kouzla Disney a jeho známých pohádkových příběhů.

Projekt je zaměřen na rozvoj základních pohybových schopností, životních a fotbalových dovedností. Je navržen trenéry, kteří upřednostňují potřeby dívek. Program motivuje dívky, aby si fotbal zvolily jako aktivitu pro život.

V České republice vzniká 30 Playmakers center. Trenéři jsou speciálně proškoleni pro tento program a práci v dívčím kolektivu, jeden trenér bude mít na starosti deset dívek, v každém Playmakerscentru bude alespoň jedna trenérka. Důležitá je také návaznost pro dívky po absolvování programu – v okolí každého Playmakers centra je fotbalový klub, který zajistí dívkám pokračování v tréninku.

A právě Zaječice u Pyšel jsou jedním z center, kam můžete svou dceru přihlásit. Návaznost na program je zajištěna díky několikaleté tradici dívčího fotbalu u nás: pod Sokolem Zaječice funguje jeden dívčí a jeden smíšený fotbalový tým.

Jdete do toho s námi?

Stačí vyplnit přihlášku na stránkách FAČR a v bodě 8 zvolit Zaječice:

PŘIHLÁŠKA

Nebo se stavte i s dcerou již 7. září v 17 hodin na hřišti v Zaječicích (Zaječice 70, 251 67 Pyšely), kdy pořádáme ukázkový trénink.

Nebo nám napište na info@sokolzajecice.cz, nebo zavolejte rovnou koordinátorovi projektu na číslo 603 277 220 (Honza Kapinos).

1. tréninkový blok proběhne 21. září na hřišti v Zaječicích.

Těšíme se na vás!

Podrobnější informace o projektu najdete na stránkách FAČR pod tímto odkazem.